Четвер, 18.07.2019, 09:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Яка різниця між дешевими та дорогими віконними системами?

Коли мова йде про пластикові вікні, то мається на увазі стабільність якості сировини на хімічному, молекулярному рівні і стабільність виробничого процесу. В даний час на ринку багато пропозицій ПВХ профілів і вікон з них. Є профілі дешеві і дорожчі. Є вітчизняні виробники, які скопіювали профілі відомої німецької фірми. Чим відрізняються ПВХ профілі різних виробників в різних цінових нішах?

Дуже привабливо купити дешевший продукт, заощадити на цьому гроші. Спокуса велика. Питання про те, які наслідки такої покупки, на жаль, постає надто пізно, коли щось змінити вже важко і не дешево – особливо якщо це стосується вікон.

У чому ж відмінність між однотипними продуктами дешевими і дорогими, навіть в тих випадках, коли пред'являються однакові сертифікати з однаковими показниками? Перш за все, слід поговорити про таке основоположне поняття як "стабільність якості продукції".

Параметр, що впливає на ціну, окрім стабільності виробництва, це, звичайно, якість самої сировини для профілів. До складу композиції входить більше десятка різних компонентів, які, у свою чергу, є продуктами високих технологій. Як початкова сировину, ПВХ отримують у вигляді дрібного білого порошку. Проте після попередньої обробки ПВХ ще не можна використовувати як робочий матеріал, тому його перемішують до отримання однорідної суміші з добавками, перш ніж починати подальшу його переробку в кінцевий продукт. Такими добавками є стабілізатори, модифікатори на ударну в'язкість, полімерні агенти, наприклад, мастила, наповнювачі, пігменти.

Підводячи підсумки, можна сказати, що ПВХ профіль, як і будь-який інший продукт має свою цінову планку, нижче за яку починається різке падіння якості продукції. Ця цінова планка визначається сучасним рівнем розвитку виробництва.

Категорія: Мої статті | Додав: leus (07.03.2011)
Переглядів: 407 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [17]
Друзі сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0