П`ятниця, 29.03.2024, 10:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Промерзання вікон

Промерзання вікон проблема, з якою стикаються багато. У холодну пору року відбувається зниження температури на поверхні вікон, вона опускається до «точки роси». Це призводить до утворення на стеклах конденсату. А за дуже низької зовнішньої температурі скла конденсат перетворюється на полій. Основна причина цього – підвищена вологість повітря в приміщенні і вирішується за рахунок регулярне провітрювання. Крім того, вірогідність промерзання вікна тим менше, чим вище температура всередині приміщення.

При заміні вікон на пластикові або дерев'яні відбувається значне поглиблення вікна. Товщина рами зі склопакетом, як правило, не перевищує 90-120 мм, при товщині стіни 50-70 см. Це означає, що скло виявляється ізольованим від конвекційної струменя теплого повітря, що йде від радіатора (він в 99% випадків розташований якраз під вікном ). У результаті утворюється непровітрюваному зона в районі підвіконня. Запобігти неприємності, пов'язані з промерзанням вікон, можна, вибравши максимальний по товщині профіль, що дозволить зменшити заглиблення.

Подібні проблеми можуть виникнути також у разі, коли під вікном робиться широкий підвіконня, який потім ще й заставляється горщиками з кімнатними рослинами. Конвекційний потік від радіатора перекривається майже наполовину, а в результаті випадання конденсату і промерзання вікон.

На промерзання вікна впливає і конструкція склопакета, як найбільш слабкої елемента з теплофізичної точки зору, тому до його вибору треба підходити особливо уважно. Для північних районів, наприклад, застосовуються 2-х камерні склопакети, у складі яких є енергозберігаючі стекла.

Категорія: Мої статті | Додав: leus (19.02.2011)
Переглядів: 613 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [17]
Друзі сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0